http://www.parsiup.com/upload/w87_nu6jmsym77qvsegzh7.png http://www.parsiup.com/upload/w87_nu6jmsym77qvsegzh7.png 

مرتبط با موضوع ( اخبار رئالی ها ) | تاريخ ارسال مطلب : پنجشنبه شانزدهم آذر ۱۳۹۱

مرجع خبري رئال مادريد : استارت کریستیانو رونالدو در شنبه گذشته لایق بررسی است . دوندگی فوق العاده او از محوطه جریمه خودی به محوطه جریمه اتلتیکو که در نهایت شوتش به تیرک خورد . حرکتی که با واکنش های بسیاری مواجه بود . 
اگر ساعت خود را از زمان شروع استارت کریستیانو نگاه کنیم ، می بینیم که او پس از ده ثانیه توانسته به محوطه جریمه کورتوا برسد . طول استادیوم برنابئو 105 متر است . اگر مبدا را خط دروازه کاسیاس ببینیم ، می شود حدس زد که کریستیانو تقریبا در متر "7" شروع کرده است . وقتی تایمر 10 را نشان می دهد ، رونالدو در فاصله سه متری محوطه جریمه حریف است (که 16.5 متر دارد) . کل مسافتی که پیمود 92 متر است .
یعنی رونالدو در 10 ثانیه ، 85 متر را طی کرد که تازه باید این را هم در نظر گرفت که او از راست شروع کرد و به چپ رسید و این باعث می شود که نزدیک به دو متر اضافه شود یعنی 87 متر طی کرده است .
او 87 متر را در 10 ثانیه پیمود . اگر 13 متر دیگر را بخواهیم حساب کنیم و گمانه زنی کنیم ، چه عددی حاصل می شود ؟ با قرض و تقسیم عدد 1.30 به دست می آید . یعنی رونالدو 100 متر را در 11.30 ثانیه می پیماید . البته باید 0.15 را به عنوان میانگین زمان ضربه برای شوتزنی استفاده کرد .
طبیعتا این دویدن را نمی توان با دوندگان سرعت مقایسه کرد چرا که آنخل داوید رودریگز ، بهترین دونده اسپانیا 100 متر را در 10.14 ثانیه می دود . البته این را هم باید در نظر گرفت که زمین فوتبال با زمین دو خیلی فرق دارد و کفش ها و شرایط هم خیلی متفاوت هستند .نویسنده پست: cr7


این قالب بطور اختصاصی توسط CR7 برای کریستیانو رونالدو طراحی شده است
استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است کریستیانو رونالدو
به کریستیانو رونالدو امتیاز دهید: